دانشگاه فنی انقلاب تهران

portfolio
portfolio
Project Info
  • Category: اینترنت, خدمات دیتاسنتر, شبکه اکتیو, شبکه پسیو
Project Details

در پروژه دانشگاه فنی انقلاب تهران به دلیل همکاری ارزنده میان پرسنل شرکت سان و واحد IT دانشگاه فنی انقلاب تهران پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و اجرا گردید و حاصل کار پس از انجام تست فلوک و دیگر تست های انجام شده نتیجه ای بسیار رضایت بخش را به دنبال داشت . […]

More Project Details

در پروژه دانشگاه فنی انقلاب تهران به دلیل همکاری ارزنده میان پرسنل شرکت سان و واحد IT دانشگاه فنی انقلاب تهران پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و اجرا گردید و حاصل کار پس از انجام تست فلوک و دیگر تست های انجام شده نتیجه ای بسیار رضایت بخش را به دنبال داشت .

استفاده از بهترین متریال موجود در بازار (یو بی کو ایتی) یکی از دلایل اجرای صحیح و ماندگار پروژه دانشگاه فنی انقلاب تهران است .

ارتباط بین وای فای رومینگ ، کابل کشی ، ترانکینگ ، نصب و راه اندازی رک ، نصب و پانج پج پنل ها ، نصب سوئیچ ها و روتر ها ، راه اندازی کابل های بین طبقات و فیبر ارتباطی از جمله آیتم های پروژه بود .

پسیو شبکه ممکن است ساده به نظر برسد اما در صورت عدم رعایت استاندارد ها و عدم تجربه کافی مشکلات عدیده ای برای کاربران فراهم می کند که گاه رفع آن از خود اجرا هزینه بیشتری می برد.

افت کیفیت، قطعی و وصلی شبکه، عدم توانایی در گسترش شبکه، عیب یابی و رفع ایراد دشوار و … از جمله مشکلاتی است که در صورت یک اجرای اشتباه گریبان گیر کاربران خواهد شد.

برخی از برند های مورد استفاده در پروژه :

 

%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%af-legrand     

عبارت خودرا وارد کنید

ورود کاربران اینترنت ورود کاربران هاستینگ ورود کاربران پیامک جشنواره ها گیم سرور ها