قوانین خرید سرور

قوانین سرویس دهی هاستینگ سان نیک

۱ – ثبت سفارش – پرداخت وجه – تحویل خدمات خریداری شده – همه به صورت آنلاین انجام می پذیرد.
سفارش پس از پرداخت الکتریکی صورت حساب گاهی اوقات فوری انجام می گردد و گاهی اوقات ۱ الی ۴ ساعت زمان به طول می انجامد.

۲ – سان نیک تابع قوانین تجارت الکترونیک و قوانین عمومی جمهوری اسلامی ایران و همچنین تابع قوانین بین المللی می باشد .

۳ – در خدماتی که سان نیک در سرویس های قابل استفاده ارائه می دهد ( فضای دیسک – پهنای باند ) ، در صورتی که کاربر بیش از فضایی را که خریداری کرده است استفاده کند سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی و بدون اخطار از سرور پاک شده و یا مسدود خواهد شد .
۳-۱ : در خدمات اشتراکی ( میزبانی وب – نمایندگی میزبانی وب ) برای هر کاربر حجم محدودی نسبت به سرویسی که خریداری کرده است داده می شود و کاربر نمی تواند بیش تر از حدی که حجم خریداری کرده است، برای کاربری حساب اضافه در سرور سان نیک ایجاد کند. در صورت ایجاد حساب، حساب ایجاد شده به طور کلی در سرور اصلی بلاک خواهد شد و به کاربر اجازه ساخت حساب جدید در سان نیک داده نخواهد شد .

۴ – سان نیک از کاربران به هیچ عنوان مالیات بر ارزش افزوده، چه در تمدید سرویس و چه در خرید سرویس دریافت نخواهد کرد.

۵ – اگر کاربری از سان نیک سرویسی را خریداری کند و مقداری از صورت حساب را پرداخت نکند پشتیبانان سان نیک به هیچ وجه اجازه پشتیبانی از این کاربر را ندارند کاربر در صورتی پشتیبانی خواهد شد که به طور کامل هزینه را پرداخت کند

۶ – در صورت عدم تمدید به موقع سرویس خریداری شده توسط کاربر، سرویس این کاربر معلق خواهد شد و کاربر برای فعال سازی این سرویس باید تا ۴۸ ساعت آینده اقدام کند. در صورتی که نسبت به تمدید سرویس تا ۴۸ ساعت آینده اقدام نکند، اخطار اولیه برای کاربر ارسال خواهد شد و کاربر تا ۷۲ ساعت جهت پرداخت زمان دارد. در صورت پرداخت نکردن سرویس در مدت ذکر شده، اخطار دوم برای کاربر ارسال می گردد و کاربر ۴۸ ساعت دیگر زمان دارد که صورت حساب خود را پرداخت کند. اگر تا ۴۸ ساعت آینده بار دیگر کاربر نسبت به پرداخت اقدام نکند اخطار سوم برای کاربر ارسال می شود و در اخطار سوم کاربر ۲۴ ساعت زمان دارد تا صورت حساب خود را پرداخت کند. اگر کاربر در این ۲۴ ساعت نیز نسبت به پرداخت صورت حساب اقدام نکند فاکتور دیرکرد پرداخت برای کاربر ارسال می شود، دیرکرد پرداخت معمولا ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال به صورت حساب کاربر اضافه می گردد. در صورت عدم پرداخت تا ۷۲ ساعت، سرویس کاربر به طور کلی از سرویس میزبان حذف خواهد شد و حق شکایت از کاربر سلب می گردد.

۷ – پشتیبان گیری و بازگردانی فایل پشتیبان در سان نیک به صورت رایگان برای کاربران انجام می گردد، کافی است کاربر درخواست خود را به پشیبانی فنی هاست از طریق ناحیه کاربری اعلام کند تا مرحله ی بازگردانی فایل ها انجام گیرد که نهایت تا ۲ ساعت کاری به طول می انجامد.

۸ – پشتیبانی به هیچ عنوان از طریق تماس یا پیام تلگرامی انجام نخواهد شد. کاربران موظف هستند که طبق قوانین کاری سان نیک پیش بروند. کاربران می توانند از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ بامداد از طریق تیکت با پشتیبانی سان نیک در تماس باشند. در صورت ضروری بودن در خواست کاربر، می توان با مراجعه به بخش ارتباط با ما در فهرست سایت، با یکی از شماره های شرکت در تماس باشند .
پشتیبانی و مشاوره آنلاین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ بامداد دردسترس کاربران می باشد. کاربران جهت تماس تلفنی از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر می توانند با شماره پشتیبانی شرکت در تماس باشند.

۹ – سان نیک متعهد می شود که از وب سایت شما کاربران عزیز به خوبی در مقابل هرگونه حمله سایبری جلوگیری کرده و امنیت سرور را تضمین می نماید.

۱۰ – پشتیبانِ سان نیک این حق را داشته که به هاست کاربران روزانه مراجعه کرده و در صورت اقدامات غیر قانونی هاست کاربر را به تعلیق درآورد.

۱۱ – تمامی کاربرانی که از اسکریپت ها و یا مدیریت محتوا هایی با مضامین غیر قانونی و یا کلاهبرداری در هاست خود استفاده کنند هاست آنها از طرف سرور اصلی سان نیک مسدود و به هیچ عنوان هاست آنها باز نخواهد گردید.

۱۲ – کاربران موظف خواهند بود از ارسال ایمیل های Spam به طور جدی خودداری کرده. در صورت مشاهده، از طرف پشتیبان هاست کاربر مسدود می گردد.

۱۳ – تمامی مکاتبات رسمی سان نیک بوسیله پست الکترونیک و درخواست تیکت صورت می پذیرد و کاربران از ارسال عکس و قراردادها از طریق تلگرام جدا خودداری نمایند.

۱۴ – مدیریت سرور، برای کاربرانی که از سان نیک سرور مجازی تهیه می کنند به صورت رایگان انجام می شود. برای کاربرانی که از شرکت های دیگر خدمات می گیرند، و خواهان پشتیبانی از شرکت سان نیک هستند، پشتیبانی و مدیریت سرور کاربر به ازای هر ساعت ۵۰۰,۰۰۰ ریال بوده و در صورت پرداخت فاکتور صادر شده برای کاربر و تایید مدیریت کل سان نیک، این اقدام توسط بخش پشتیبانی فنی سرور انجام خواهد شد.

با تشکر – هاستینگ سان نیک

عبارت خودرا وارد کنید

ورود کاربران اینترنت ورود کاربران هاستینگ ورود کاربران پیامک جشنواره ها گیم سرور ها