حلوا شکری عقاب

portfolio
portfolio
Project Info
  • Category: اینترنت, خدمات دیتاسنتر, دوربین مدار بسته, شبکه اکتیو, شبکه پسیو, لینک بین پایگاهی
Project Details

 در پروژه دفتر مرکزی حلوا شکری عقاب به دلیل همکاری ارزنده میان پرسنل شرکت سان و واحد IT شرکت عقاب پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و اجرا گردید و حاصل کار پس از انجام تست فلوک و دیگر تست های انجام شده نتیجه ای بسیار رضایت بخش را به دنبال داشت . استفاده […]

More Project Details

 در پروژه دفتر مرکزی حلوا شکری عقاب به دلیل همکاری ارزنده میان پرسنل شرکت سان و واحد IT شرکت عقاب پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و اجرا گردید و حاصل کار پس از انجام تست فلوک و دیگر تست های انجام شده نتیجه ای بسیار رضایت بخش را به دنبال داشت .

استفاده از بهترین متریال موجود در بازار (لگراند) یکی از دلایل اجرای صحیح و ماندگار پروژه دفتر مرکزی عقاب است .

ارتباط بین دفترها به صورت بی سیم ، کابل کشی ، ترانکینگ ، نصب و راه اندازی دوربین ها ، نصب رک ها ، نصب و پانج پج پنل ها ، نصب سوئیچ ها و روتر ها و سرور ها ، راه اندازی سیستم ها لدرینگ کابل های بین طبقات از جمله آیتم های پروژه بود .

پسیو شبکه ممکن است ساده به نظر برسد اما در صورت عدم رعایت استاندارد ها و عدم تجربه کافی مشکلات عدیده ای برای کاربران فراهم می کند که گاه رفع آن از خود اجرا هزینه بیشتری می برد.

افت کیفیت، قطعی و وصلی شبکه، عدم توانایی در گسترش شبکه، عیب یابی و رفع ایراد دشوار و … از جمله مشکلاتی است که در صورت یک اجرای اشتباه گریبان گیر کاربران خواهد شد.

برخی از برند های مورد استفاده در پروژه :

 

         cisco-%d8%b3%db%8c%d8%b3%da%a9%d9%88      %d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%af-legrand      sony-%d8%b3%d9%88%d9%86%db%8c

عبارت خودرا وارد کنید

ورود کاربران اینترنت ورود کاربران هاستینگ ورود کاربران پیامک جشنواره ها گیم سرور ها